| Colecția | Delta |
| Tipul | traversă |
| Forma | dreptunghiulară |
| Dimensiuni | 300х400 cm |
| Lungimea | 400 cm |
| Lățimea | 300 cm |
| Grosimea | 7 mm |
| Culoare | gri/cremă |
| Ornament | abstracție |
| Conținut | poliester , polipropilen |
| Țara producătoare | Belgia |
| Producător | CarpetLux |
| Cod EAN | 2009997918914 |









