| Colecție | Cube Glossy |
| Tip | caspo |
| Poziție | pe masă |
| Formă | pătrată |
| Volum | 0.4 l |
| Lățimea | 14 cm |
| Lungimea | 14 cm |
| Înălțime | 13.5 cm |
| Dimensiunea interioară a giveciului | Ø 10-12 cm |
| Material | plastic |
| Culoarea | roz |
| Indicator de nivel al apei | da |
| Țara de fabricare | Germania |
| Producător | Lechuza |









