Caracteristici generale
| Colecție | Rondo Premium |
| Tip | caspo |
| Poziție | pe podea |
| Formă | rotundă |
| Volum | 13 l |
| Capacitate vas interior | 4 l |
| Înălțime | 56.5 cm |
| Diametru | 32.5 cm |
| Dimensiunea interioară a giveciului | Ø 27.5 cm |
| Material | plastic rezistent |
| Culoarea | maro |
| Indicator de nivel al apei | da |
| Țara de fabricare | Germania |
Specificațiile și imaginile produsului Ghiveci Lechuza Rondo Premium 32 Shiny Taupe sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.