Caracteristici generale
| Cuplul de prindere a șuruburilor | 2.8 Nm |
| Secțiunea transversală a conductorilo | 1...16 mm2,
1...25 mm2 |
| Standard | EN 61008-1 ,
IEC 61008-1 |
| Numărul de poli | 2 |
| Caracteristica timp-curent | А |
| Tensiunea nominală Ue | 230/400 V |
| Curent nominal Ie | 63 A |
| Frecvența nominală | 50/60 Hz |
| Tensiunea nominală de izolație Ui | 500 V |
| Tensiunea nominală de impuls Uimp | 4500 V |
| Capacitate de comutare finală Icu | 4000 А |
| Durabilitatea comutării (electrică/mecanică) | 2000/4000 |
| Grad de protecție | 20 IP |
| Suporturi pentru șină DIN | 35х7.5 |
| Poziția de lucru | orice |
| Gama de temperatură de funcționare | -20...+55 С° |
Alte informații
| Producător | Hager |
| Cod EAN | 3250611616238 |
Specificațiile și imaginile produsului Întrerupător automat Hager CF263J sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.