Setul de tacâmuri din oțel inoxidabil Take&Match este alegerea ideală pentru primii pași ai copilului în alimentația independentă.
Set complet 3 piese: lingură, furculiță și cuțit
Dimensiuni și formă adaptate pentru auto-hrănire
Mânere ergonomice, anti-alunecare, ușor de prins
Margini rotunjite
Compatibil cu mașina de spălat vase
| Tip | set |
| Material | inox , silicon |
| Vârsta minimă | 12 luni |
| Culoare | verde |
| Numarul în set | 3 |
| Desen | fără desen |
| Furculiţă | da |
| Dimensiuni furculiţă | 13×3 cm |
| Lingura | da |
| Dimensiuni linguriţă | 13×3 cm |
| Cuţit | da |
| Dimensiunile cuțitului | 140x25 mm |
| Poate fi spălat în mașina de spălat vase | da |
| Specificații suplimentare | fără BPA |
| Producător | Petite&Mars |
| Cod EAN | 8596202017264 |









