| Tip | tacâmuri |
| Material | plastic , inox |
| Vârsta minimă | 12 luni |
| Numarul în set | 3 |
| Furculiţă | da |
| Dimensiuni furculiţă | 14x3,5 cm |
| Lingura | da |
| Dimensiuni linguriţă | 14x3,5 cm |
| Cuţit | da |
| Dimensiunile cuțitului | 14x3,5 mm |
| Poate fi spălat în mașina de spălat vase | da |
| Producător | Badabulle |
| Cod EAN | 3661276174177 |









