| Tipul | cabină deschisă |
| Construcția | cu 2 pereți |
| Amplasarea căzii | universal |
| Materialul pereților | sticlă |
| Grosimea pereților | 5 mm |
| Culoarea pereților exteriori | transparent |
| Construcția ușilor | glisante |
| Lățimea | 900 mm |
| Înălțimea | 1900 mm |
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Radaway |
| Cod EAN | 5902738001760 |









