Ruloul de vopsit PAINTER (poliacrilic) — instrument universal pentru aplicarea vopselelor pe bază de apă și acrilice. Acoperirea din poliacril asigură o absorbție excelentă și o distribuție uniformă a vopselei, fără pete și stropi. Este potrivit pentru vopsirea pereților și tavanelor, garantând un rezultat curat și precis.
| Tip | rola cu mâner |
| Construcția rolei | universal |
| Culoare | alb |
| Material | poliacril |
| Lungimea teancului/părului | 15 mm |
| Lungimea rolei/tubului | 180 mm |
| Diametrul rolei/tubului | 42 mm |
| Producător | Painter |









