Ruloul de vopsit PAINTER ROTADOUL — un instrument fiabil pentru vopsirea profesională și casnică. Asigură aplicarea uniformă a vopselei, fără pete și stropi. Fabricat dintr-un material rezistent la uzură, rezistent la solvenți și la solicitări îndelungate.
| Tip | rola cu mâner |
| Construcția rolei | universal |
| Culoare | alb/portocaliu |
| Material | poliester |
| Lungimea teancului/părului | 8 mm |
| Lungimea rolei/tubului | 250 mm |
| Diametrul rolei/tubului | 42 mm |
| Producător | Painter |









