| Tip | perete |
| Material | acril |
| Forma | dreptunghiulară |
| Varianta montaj | dreapta , stânga |
| Capacitate | 170 litri |
| Picioare | nu |
| Panou | nu |
| Culoare | alb |
| Lăţime | 70 cm |
| Lungime | 150 cm |
| Dimensiuni (LxLAxA) | 150х70x41 cm |
| Țara producătoare | Polonia |
| Altele | grosime acril - 4mm |
| Producător | Bonito Home |
| Cod EAN | 2009997912615 |









