Caracteristici generale
| Tip | kart |
| Virsta | de la 3 ani |
| Greutate maxima a copilului | 30 kg |
| Pentru băieți | da |
| Pentru fete | da |
| Culoare | verde |
| Gabarite | 101x62x61 cm |
| Material roți | nailon |
| Diametrul roților | 26 cm |
| Frână | de mână |
| Mișcare inversă | da |
| Reglarea scaun | da |
| Greutate | 11.7 kg |
Alte informații
| Greutatea brută | 15 kg |
| Producător | Enero |
| Cod EAN | 5902431007700 |
Specificațiile și imaginile produsului Kart cu pedale Enero Sport Go-Kart 01 Green sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.