| Lavoar | da |
| Instalare | suspendat |
| Material carcasă | LPAL |
| Culoare carcasă | stejar glasgow |
| Material fațadă | LPAL |
| Culoare fațadă | stejar glasgow |
| Sistem de stocare | 2 sertare |
| Lăţime | 1000 mm |
| Înălţime | 510 mm |
| Adâncime | 450 mm |
| Țara producătoare | Turcia |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Orka |









