Caracteristici generale
| Numărul de camere | 1 |
| Rezoluție senzorului | 3.6 Mp |
| Rezoluție video | 2560x1440 |
| Unghi de vizibilitate | 145 ° |
| Mod de noapte | da |
| Funcție de suprascriere | da |
| Dimensiune ecran | 2 " |
| Rezoluție ecran | 480x320 Pix |
| Sisteme de operare acceptate | iOS ,
Android |
| G sensor | da |
| Microfon | da |
| Difuzor | da |
| Wi-Fi | da |
| Card de memorie | microSD |
| Dimensiuni | 62x40.5х62 mm |
| Greutate | 285 g |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | 70mai |
| Cod EAN | 6971669780999 |
Specificațiile și imaginile produsului Înregistrator video auto 70mai A400 Dash Cam Gray sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.