| Tip | pătuț |
| Material | lemn |
| Specii lemn | fag , arin |
| Culoare | alb |
| Spătar | pinion |
| Perete | pinion |
| Nivele de înălțime patului | 3 |
| Perete mobil | da |
| Perete detașabil | da |
| Sertar sub pat | nu |
| Silicon/plastic pad | da |
| Saltea inclus | nu |
| Sistem de legănare | nu |
| Dimensiuni saltea/loc de dormit | 1200x600 mm |
| Roți | nu |
| Demensiuni | 1270x700x980 mm |
| Greutate | 22.9 kg |
| Producător | Veres |









