Caracteristici generale
| Amplasarea congelator | sus |
| Tip de control | mecanic |
| Capacitate totala | 175 L |
| Capacitate frigider | 156 L |
| Capacitate congelator | 19 L |
| Sistem dezghetare frigider | manual |
| Sistem dezghetare congelator | automată |
| Rafturi | sticlă |
| Numărul de rafturi | 5 |
| Ladă pentru legume și fructe | 1 |
| Numărul de compartimente din congelator | 1 |
| Clasa de eficiență energetică | E |
| Consum energetic | 152 KWh/An |
| Consumul de energie pe zi | 0.416 kWh/24 h |
| Autonomie fara curent | 16 ore |
| Nivel de zgomot | 39 dB |
| Semnal acustic pentru usa deschisa | da |
| Uși reversibile | da |
| Clasa climatica | SN-ST |
| Înălţime | 121.2 cm |
| Lăţime | 54 cm |
| Adâncime | 54.5 cm |
| Greutate | 38.5 kg |
Specificațiile și imaginile produsului Frigider incorporabil Teka RSR 42260 FI sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.