Caracteristici generale
| Duze | ferestrău |
| Lungimea barului | 280 cm |
| Bara | telescopic |
| lungimea lamei | 200 mm |
| Sursă de alimentare | acumulator |
| Tip de baterie | Li-Ion |
| Tensiunea bateriei | 18 V |
| Viteza oscilației | 2500 1/min |
| Viteza lanțului | 5 m/s |
| Unghiul de înclinare | 60 ° |
| Greutate | 3.3 kg |
| Capacitatea rezervorului de ulei | 0.06 L |
| Specificații suplimentare | fără baterie și încărcător |
Alte informații
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Yato |
| Cod EAN | 5906083025280 |
Specificațiile și imaginile produsului Fierăstrău de taiat la înălțime Yato YT-82837 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.