Caracteristici generale
| Tip hota | incorporabila |
| Lăţime | 52 cm |
| Tip Absorbtie | evacuare ,
recirculare |
| Control | mecanic |
| Numar viteze | 3 |
| Numar motoare | 1 |
| Capacitate de absorbtie | 330 m³/h |
| Tip iluminare | LED |
| Nivel de zgomot minim | 45 dB |
| Nivel de zgomot maxim | 63 dB |
| Filtru | de grăsime |
| Culoare | inox |
| Dimensiuni generale (LxAxÎ) | 52x28.4x14.5 cm |
| Greutate | 4.3 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 5.1 kg |
| Producător | AEG |
| Cod EAN | 7332543827770 |
Specificațiile și imaginile produsului Hota AEG DGB3523S sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.