| Tip hota | incorporabila |
| Lăţime | 60 cm |
| Tip Absorbtie | evacuare , recirculare |
| Control | electronic |
| Numar viteze | 3 |
| Numar motoare | 1 |
| Capacitate de absorbtie | 360 m³/h |
| Putere | 145 W |
| Putere iluminare | 2x1 W |
| Tip iluminare | LED |
| Nivel de zgomot minim | 55 dB |
| Nivel de zgomot maxim | 69 dB |
| Filtru | de grăsime |
| Culoare | inox |
| Dimensiuni generale (LxAxÎ) | 60x32x26 cm |
| Greutate | 5.6 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Faber |









