Caracteristici generale
| Tip hota | șemineu |
| Lăţime | 60 cm |
| Tip Absorbtie | evacuare |
| Control | electronic |
| Numar viteze | 3 |
| Numar motoare | 1 |
| Capacitate de absorbtie | 1000 m³/h |
| Putere | 210 W |
| Putere iluminare | 2х50 W |
| Tip iluminare | bec halogen |
| Nivel de zgomot minim | 35 dB |
| Nivel de zgomot maxim | 59 dB |
| Filtru | de grăsime |
| Culoare | antracit |
| Dimensiuni generale (LxAxÎ) | 59.8x44x74-90.6 cm |
| Diametru tub de evacuare | 12 cm,
15 cm |
| Țară producătoare | Turcia |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Fabiano |
| Cod EAN | 2009020022694 |
Specificațiile și imaginile produsului Hota Fabiano NeoRustic 60 Antracit sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.