| Tip hota | înclinată |
| Lăţime | 60 cm |
| Tip Absorbtie | evacuare , recirculare |
| Control | sensor |
| Numar viteze | 4 |
| Numar motoare | 1 |
| Capacitate de absorbtie | 1050 m³/h |
| Putere | 275 W |
| Putere iluminare | 2x12 W |
| Tip iluminare | LED |
| Nivel de zgomot maxim | 59 dB |
| Filtru | de grăsime |
| Culoare | gri |
| Dimensiuni generale (LxAxÎ) | 60x38.6x75-108 cm |
| Diametru tub de evacuare | 15 cm |
| Țară producătoare | Turcia |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Fabiano |
| Cod EAN | 8699316349761 |









