| Tip hota | înclinată |
| Lăţime | 60 cm |
| Tip Absorbtie | evacuare |
| Control | sensor |
| Display | da |
| Motor invertor | da |
| Numar viteze | 5 |
| Numar motoare | 1 |
| Capacitate de absorbtie | 1040 m³/h |
| Putere | 75 W |
| Putere iluminare | 2x1 W |
| Tip iluminare | LED |
| Nivel de zgomot minim | 35 dB |
| Nivel de zgomot maxim | 61 dB |
| Filtru | de grăsime |
| Culoare | alb |
| Dimensiuni generale (LxAxÎ) | 60x37.5x77-115 cm |
| Țară producătoare | Turcia |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Fabiano |
| Cod EAN | 2009997914855 |








