Caracteristici generale
| Tip hota | înclinată |
| Lăţime | 60 cm |
| Tip Absorbtie | evacuare ,
recirculare |
| Control | sensor |
| Numar viteze | 4 |
| Numar motoare | 1 |
| Capacitate de absorbtie | 740 m³/h |
| Putere | 250 W |
| Tip iluminare | LED |
| Nivel de zgomot maxim | 67 dB |
| Filtru | de grăsime |
| Culoare | negru |
| Dimensiuni generale (LxAxÎ) | 60x33.5x57.5-70.5 cm |
| Greutate | 13.3 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 15.6 kg |
| Producător | Gorenje |
| Cod EAN | 3838782607936 |
Specificațiile și imaginile produsului Hota Gorenje WHI649B21S sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.