Caracteristici generale
| Tip | solo |
| Panou comanda | mecanic |
| Display digital | nu |
| Ceas digital | nu |
| Capacitate | 17 litri |
| Diametru platou rotativ | 24.5 cm |
| Deschidere usa | buton |
| Puterea de ieșire a microundelor | 700 W |
| Nivele Putere | 5 |
| Putere grill | 1150 W |
| Lăţime | 45.1 cm |
| Înălţimea | 25.7 cm |
| Adâncime | 34.3 см |
| Culoare | alb |
| Greutate | 10.5 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 12.3 kg |
| Producător | Gorenje |
| Cod EAN | 3319024430572, 3319024431093, 3319024832358, 3319031133741, 3838782175350 |
Specificațiile și imaginile produsului Cuptor cu microunde Gorenje MO17E1W sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.