Caracteristici generale
| Capacitate tocare | 2.2 kg/min |
| Putere maximă | 2200 W |
| Funcţie revers | da |
| Protectie la suprasolicitare | da |
| Numarul de grătare de tocat | 2 |
| Diametru gaura | 3/7 mm |
| Duză pentru cârnați | da |
| Tavă | inox |
| Carcasă | metal ,
plastic |
| Picioruse de cauciuc | da |
| Lungime cablu | 1.3 m |
| Culoare | inox |
| Dimensiuni | 290x306x200 mm |
| Greutate | 4.2 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 5.3 kg |
| Producător | Gorenje |
| Cod EAN | 3838782570773 |
Specificațiile și imaginile produsului Maşina de tocat carne Gorenje MG2202XE sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.