Caracteristici generale
| Tip hota | telescopică |
| Lăţime | 60 cm |
| Tip Absorbtie | evacuare ,
recirculare |
| Control | mecanic |
| Numar viteze | 3 |
| Numar motoare | 2 |
| Capacitate de absorbtie | 450 m³/h |
| Putere | 190 W |
| Putere iluminare | 1x3 W |
| Tip iluminare | LED |
| Nivel de zgomot minim | 56 dB |
| Nivel de zgomot maxim | 65 dB |
| Filtru | de grăsime |
| Culoare | alb |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Snaige |
Specificațiile și imaginile produsului Hota Snaige SNH-SL602M W sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.