Caracteristici generale
| Numire | de uz casnic |
| Tipul de construcție | axial |
| Max. flux de aer | 100 m³/oră |
| Sistem de control | întrerupător |
| Consumul de energie | 12 W |
| Viteza de rotatie | 2450 rp/m |
| Diametru | 103 mm |
| Diametrul găurii de montare | 100 mm |
| Adâncime | 105 mm |
| Nivel de zgomot | 43 dB |
| Voltaj | 220 V |
| Grad de protecție | 20 IP |
| Intervalul temperaturii aerului | -20 C° … 50 C° °C |
| Culoare | alb |
| Greutate | 0.3 kg |
Alte informații
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Horoz |
| Cod EAN | 8699490922019 |
Specificațiile și imaginile produsului Ventilator de evacuare Horoz 501.000.100 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.