Caracteristici generale
| Numire | de uz casnic |
| Tipul de construcție | axial |
| Max. flux de aer | 100 m³/oră |
| Sistem de control | întrerupător |
| Consumul de energie | 12 W |
| Viteza de rotatie | 2450 rp/m |
| Diametrul găurii de montare | 100 mm |
| Înălţime | 158 mm |
| Lăţime | 158 mm |
| Adâncime | 85 mm |
| Nivel de zgomot | 43 dB |
| Voltaj | 220 V |
| Grad de protecție | 20 IP |
| Culoare | antracit |
| Greutate | 0.4 kg |
Alte informații
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Horoz |
| Cod EAN | 8699490919071 |
Specificațiile și imaginile produsului Ventilator de evacuare Horoz 500.110.100 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.