Caracteristici generale
| Numire | de uz casnic |
| Tipul de construcție | axial |
| Max. flux de aer | 95 m³/oră |
| Consumul de energie | 14 W |
| Viteza de rotatie | 2300 rp/m |
| Diametrul găurii de montare | 98 mm |
| Înălţime | 122 mm |
| Lăţime | 150 mm |
| Nivel de zgomot | 34 dB |
| Voltaj | 230 V |
| Culoare | alb |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Blauberg |
| Cod EAN | 4058448007538 |
Specificațiile și imaginile produsului Ventilator de perete Blauberg Jet 100 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.