Caracteristici generale
| Numire | de uz casnic |
| Tipul de construcție | axial |
| Material | plastic |
| Presiunea aerului de evacuare | 46 Pa |
| Max. flux de aer | 107 m³/oră |
| Sistem de control | întrerupător |
| Consumul de energie | 14 W |
| Clasa de eficiență energetică | de uz casnic |
| Diametru | 103 mm |
| Diametrul găurii de montare | 100 mm |
| Adâncime | 83 mm |
| Nivel de zgomot | 35 dB |
| Grad de protecție | 24 IP |
| Culoare | alb |
| Greutate | 0.4 kg |
| în plus | motor cu rulment cu bile |
Specificațiile și imaginile produsului Ventilator de evacuare Promistral WAY 100 BB sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.