| Tip | supra-aurale , intraauriculare |
| Platformă | Windows , Android |
| Tehnologie | cu fir |
| Microfon | da |
| Frecvența minimă reproductibilă | 20 Hz |
| Frecvența maximă reproductibilă | 20000 Hz |
| Lungime cablu | 1.2 |
| Conector | mini-jack (3.5 mm) |
| Culoare | roșu , negru |
| Producător | Hoco |
| Cod EAN | 6931474709622 |









