| Tip instalare | pe podea |
| Inălțime | 188 cm |
| Lățimea | 49 см |
| Adîncimea | 49 cm |
| Material carcasa | lemn |
| Material de baza | lemn |
| Culoare de baza | wenge |
| Carlige | da |
| Locul pentru pălării | da |
| Suport pentru umbrela | da |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Halmar |
| Cod EAN | 2010000178300, 5905248113411 |









