| Tehnologie de curățare | pulsant |
| Presiunea minimă a apei | 70 kPa |
| Presiunea maximă a apei | 690 kPa |
| Reglarea presiunei | neted |
| Frecvența de frecare a apei | 1400 impuls / min |
| Capacitatea rezervorului | 650 ml |
| Culoarea | negru |
| Dimensiuni | 210x130x140 mm |
| Numărul de duze incluse | 7 |
| Echipamente | duze standard 2 buc. , duză pentru curățarea limbii , duză pentru îngrijirea buzunarelor gingivale , duză pentru îngrijirea bretelelor , perie-duză pentru îngrijirea structurilor ortopedice , sfat pentru îngrijirea implantului |
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 1.42 kg |
| Producător | Waterpik |
| Cod EAN | 073950191036 |







