| Tip de curățare | uscat , umed , aduna de lichide |
| Consum energetic maxim | 1600 W |
| Colectare praf | aquafiltru |
| Capacitate recipient | 1.9 l |
| Capacitatea colectorului pentru umiditate | 1.9 l |
| Volumul rezervorului agentului de curățare | 1.8 l |
| Nivel de zgomot | 81 dB |
| Lungime cablu | 6 m |
| Raza de funcționare | 9 m |
| Perie pentru pardoseală/covor | da |
| Spații înguste | da |
| Perie pentru mobila | da |
| Pentru curățarea umedă | da |
| Dimensiuni | 486х318х306 mm |
| Greutate | 8 kg |
| Culoare | roșu , negru |
| Țara producătoare | Germania |
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 13 kg |
| Producător | Thomas |
| Cod EAN | 4005435110405 |









