| Numar arzatoare | 4 |
| Timer | da |
| Control Butoane | frontal |
| Indicator putere | da |
| Indicator caldura reziduala | da |
| Siguranta pentru copii | da |
| Oprire automată | da |
| Oprire de siguranță | da |
| Funcția de combinare a zonei de gătit | da |
| Putere electrica instalata | 7200 W |
| Numărul de niveluri de putere | 9 |
| Culoare | bej |
| Dimensiuni plita (ÎxLxA) | 6x59x52 cm |
| Dimensiune spatiu incorporare (LxA) | 56.5x49.5 cm |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Fabiano |









