Caracteristici generale
| Putere | 1600 W |
| Volume | 6.5 l |
| Bol detaşabil | da |
| Acoperire antiaderentă a bolului | da |
| Display | da |
| Protectie la supraincalzire | da |
| Termostat reglabil | 80-200 °C |
| Timer | 60 min |
| Numărul de programe | 8 |
| Tipul programului | carne (friptură) ,
pui ,
peşte ,
fructe de mare ,
chipsuri ,
legume ,
prăjituri ,
pizza |
| Material carcasă | plastic |
| Culoare | inox |
| Dimensiuni | 36x27x32 cm |
| Greutate | 4.6 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 5.3 kg |
| Producător | Noveen |
| Cod EAN | 5902221623356 |
Specificațiile și imaginile produsului Aerogril Noveen AF550 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.