| Putere | 1900 W |
| Bol detaşabil | da |
| Volumul cupei | 7.5 l |
| Tip de controlul | digital |
| Timer | 0-60 min |
| Temperatura max | 200 °C |
| Display | da |
| Acoperire antiaderentă a vasului | da |
| Auto power off | da |
| Numărul de programe | 12 |
| Culoare | inox |
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 5.9 kg |
| Producător | Hausberg |
| Cod EAN | 6423808068302 |









