Caracteristici generale
| Tip | camioane |
| Tensiune | 12 V |
| Capacitate | 190 Ah |
| Curent de pornire | 1200 A |
| Polaritate borne | «4» |
| Poli de racord | «3» |
| Construcție | asiatic |
| Lungime | 514 mm |
| Lățime | 223 mm |
| Înălțime | 223 mm |
| Greutate | 40.8 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | EMT |
| Cod EAN | 2009997369747 |
Specificațiile și imaginile produsului Acumulatoar auto EMT Extra Power HD 12V 190Ah sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.