Caracteristici generale
| Tip | auto |
| Tensiune | 12 V |
| Capacitate | 92 Ah |
| Curent de pornire | 720 A |
| Polaritate borne | «1» |
| Construcție | asiatic |
| Lungime | 306 mm |
| Lățime | 172 mm |
| Înălțime | 222 mm |
| Greutate | 20.1 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Hagen |
Specificațiile și imaginile produsului Acumulatoar auto Hagen 59202 Starter sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.