Caracteristici generale
| Tensiune | 12 V |
| Capacitate | 95 Ah |
| Curent de pornire | 760 A |
| Polaritate borne | «1» |
| Poli de racord | «1» |
| Baza bacului | B01 |
| Lungime | 303 mm |
| Lățime | 175 mm |
| Înălțime | 220 mm |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Zap |
Specificațiile și imaginile produsului Acumulatoar auto Zap Silver Premium Japan Cars L (595 52) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.