| Tip | cu arcuri |
| Sistem de arcuri | independente |
| Suprafaţă exterioară | tricot |
| Husă detașabilă | nu |
| Dimensiune | 160x200 cm |
| Lățime | 160 cm |
| Lungime | 200 cm |
| Înălțime | 19 cm |
| Saltea cu două fețe | da |
| Duritate | mediu , mediu-moale |
| Sarcină maximă (1 persoană) ? | 100 kg |
| Materialul 1 | fibra de nuca de cocos |
| Material 2 | Ortopocket |
| Material 3 | Air Foam |
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Vegas |
| Cod EAN | 2008957594298 |









