Caracteristici generale
| Tip | cu arcuri |
| Sistem de arcuri | independente |
| Suprafaţă exterioară | tricot |
| Husă detașabilă | nu |
| Dimensiune | 80x200 cm |
| Lățime | 80 cm |
| Lungime | 200 cm |
| Înălțime | 19 cm |
| Saltea cu două fețe | da |
| Duritate | mediu ,
mediu-moale |
| Sarcină maximă (1 persoană)
?
| 100 kg |
| Materialul 1 | fibra de nuca de cocos |
| Material 2 | Ortopocket |
| Material 3 | Air Foam |
Alte informații
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Vegas |
Specificațiile și imaginile produsului Saltea ortopedica Vegas Alba Favorit 80x200x19 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.