Caracteristici generale
| Tip | cu arcuri |
| Sistem de arcuri | independente |
| Suprafaţă exterioară | tricot |
| Husă detașabilă | nu |
| Dimensiune | 180x200 cm |
| Lățime | 180 cm |
| Lungime | 200 cm |
| Înălțime | 19 cm |
| Saltea cu două fețe | da |
| Duritate | mediu ,
mediu-moale |
| Sarcină maximă (1 persoană)
?
| 100 kg |
| Materialul 1 | fibra de nuca de cocos |
| Material 2 | Ortopocket |
| Material 3 | Air Foam |
Alte informații
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Vegas |
| Cod EAN | 2009020016211 |
Specificațiile și imaginile produsului Saltea ortopedica Vegas Alba Favorit 180x200x19 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.