Caracteristici generale
| Tip | mobil |
| Putere consumată | 1500 W |
| Presiune maximă | 8 bar |
| Capacitate de compresie | 95 l/min |
| Volum rezervor | 50 l |
| Număr de cilindri | 1 |
| Viteza de pompare | 2850 1/min |
| Nivel zgomot | 81 dB |
| Dimensiuni | 780x400x625 |
| Greutate | 32 kg |
Alte informații
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Metabo |
| Cod EAN | 4007430244437 |
Specificațiile și imaginile produsului Compresor Metabo Basic 250-50 W (601534000) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.