| Diametru | 244 cm |
| Materialul suprafeței de sărit | polipropilenă |
| Sarcina maximă | 100 kg |
| Înălțime | 205 cm |
| Numărul de arcuri | 48 |
| Numărul de picioare | 3 |
| Înălțime cadru de bază | 55 cm |
| Plasa | da |
| Inălțimea plasei de siguranță | 150 cm |
| Scară | da |
| Producător | Insportline |
| Cod EAN | 8596084138781 |









