Caracteristici generale
| Volumul cilindrului | 46 cm3 |
| Tip motor | 2 timpi |
| Turația în gol | 3100 min‾¹ |
| Capacitatea rezervorului de combustibil | 550 ml |
| Lungimea lamei | 430 mm |
| Greutatea | 8 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | EMTOP |
Specificațiile și imaginile produsului Ferăstrău cu lanţ pe benzină EMTOP EGCS18451 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.