Caracteristici generale
| Trepte de taiere | 5 |
| Lungimea minimă | 3 mm |
| Lungimea maximă | 12 mm |
| Alimentare | acumulator ,
priza |
| Timp de incarcare a bateriei | 16 ore |
| Autonomie | 40 min |
| Culoare | sur ,
negru |
| Greutate | 310 g |
| Altele | curățire umeda ,
carcasă impermeabilă |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Remington |
| Cod EAN | 4008496813155 |
Specificațiile și imaginile produsului Maşină de tuns barba Remington BHT2000A sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.