Caracteristici generale
| Tip | semiautomat |
| Cafea folosit | cafea măcinată |
| Rezervor de apa | 2.5 l |
| Rezervor de apă detașabil | da |
| Putere | 1200 W |
| Tip de încălzire | boiler |
| Presiunea maximă | 15 bar |
| Prepararea 2 cani | da |
| Mixer | este |
| Culoare | inox |
| Material carcasa | inox |
| Dimensiuni (ÎxLxA) | 400x290x485 mm |
| Greutate | 26.5 kg |
| Țara producătoare | Italia |
| În plus | volumul cazanului - 800 ml de cafea, 1,5 l de abur ,
manometru |
Specificațiile și imaginile produsului Aparat de cafea profesional Lelit Bianca (PL162T) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.