Caracteristici generale
| Tip | solid |
| Numărul de elemente | 1 |
| Dimensiuni generale | 30x180 cm |
| Lungimea totală | 180 cm |
| Înălţime | 30 cm |
| Culoare | gri |
| Material | bumbac |
| Umplutură | poliester |
Specificațiile și imaginile produsului Protectie laterala pentru patut Albero Mio Gray (AA154661) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.