Caracteristici generale
| Serie | Jona |
| Lăţime | 150 mm |
| Adâncime | 290 mm |
| Înălţime | 195 mm |
| Tip patron | E27 |
| Numărul de lămpi | 1 |
| Tip lampă | economie de energie ,
incandescență ,
LED |
| Factor de protecţie | IP20 |
| Max. puterea lămpii | 60 W |
| Material plafon | sticlă |
| Culoare plafon | alb |
| Materialul carcasei | metal ,
lemn |
| Culoarea carcasei | negru ,
lemn |
Specificațiile și imaginile produsului Candelabru de perete Alfa Jona (22990) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.