Caracteristici generale
| Flux luminos | 150 lm |
| Tipul de strălucire | 2700-6500K |
| Număr de lămpi | 1 |
| Tip de lampă | LED SMD |
| Tip patron | bec LED încorporat |
| Consumul de energie | 6 W |
| Viață a lămpii | 30000 ore |
| Gradul de protecție | IP 20 |
| Material abajur | plastic |
| Material carcasa | plastic |
| Culoare abajur | verde |
| Culoare carcasa | verde |
| Înălţime | 340 mm |
| Diametru | 136 mm |
| Dimensiuni | 136х340 mm |
| Greutate | 0.366 kg |
Alte informații
| Producător | Vito |
| Cod EAN | 6972538044051 |
Specificațiile și imaginile produsului Veioză birou Vito Pupil 5301610 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.